logo_norman.jpg (8546 bytes)

   

Bliźnięta - Bliźnięta **
Będzie im brakowało pewnego oparcia w zyciu, a z pewnością nie odnajdą go w sobie. Za to z pewnościa w każdej sytuacji będą się wspierać optymizmem. Towarzyscy, ogólnie lubiani, pełni nie zawsze realnych planów i nadzieji. Skłonni do wybaczenia ewentualnych zdrad, bardziej przyjaciele niż zakochani.

Bliźnięta - Rak ***
Wrażliwość, wzajemne zrozumienie i dyskusje na tematy oderwane od życia. W miłości bardziej przyjaciele jak kochankowie. W dobrobycie związek powinien być udany.

Bliźnięta - Lew *
Bliźniak nie znosi by go krępowano, lub ktoś mu coś narzucał. Mało, więc szans na przetrwanie, chyba, że oboje żyją swoimi sprawami, a w domu na krótko się spotykają.

Bliźnięta - Panna ***
W tym wypadku przeciwieństwa mogą się doskonale dopasować. Ale uwaga - Bliźnięta bardzo źle tolerują powtarzające się pouczenia, a stabilna i nie urozmaicona organizacja życia łatwo może je zmęczyć i znudzić.

Bliźnięta - Waga **
Oboje czarujący, oboje uwodzicielscy, mogą mieć mnóstwo wspólnych tematów. Doskonały związek na czas urlopu, kiedy nie ma zmartwień i zmagań, nie trzeba walczyć o byt i podejmować decyzji. Nic konkretnego.

Bliźnięta - Skorpion **
Po początkowej fascynacji Bliźniak poczuje się zagrożony. Dla niego niezależność będzie zawsze priorytetem. Nie chce dominować, ale musi czuć się wolny. Zaborczość i napastliwość są dla niego najtrudniejsze do zniesienia.

Bliźnięta - Strzelec ***
Doskonały układ przy założeniu, że związek jest oparty na wzajemnej przyjaźni i pełnej tolerancji. Oboje pragną wolności osobistej, mają wszechstronne zainteresowania, najczęściej nie nęcą ich pieniądze, ale mogą mieć szczęście w życiu. W innym wypadku związek nie ma szans trwałości.

Bliźnięta - Koziorożec *
Związek dwu osobowości o wrażliwej psychice, ale krańcowo odmiennych. Błyskotliwość, ciekawość życia, wszechstronność i powierzchowność zainteresowań Bliźniaka, w zestawieniu ze sceptycyzmem i ostrożnością Koziorożca, może przynieść nieprzewidywalne sytuacje. Muszą się bardzo kochać, inaczej Bliźniak zacznie ziewać.

Bliźnięta - Wodnik ****
Związek porywający swoimi ideałami, planami, pomysłami i szaleństwem. Przez całe życie będą otoczeni gronem ciekawych przyjaciół. Nie zawsze będzie pewność jutra, ale zawsze ciekawe dyskusje.

Bliźnięta - Ryby *
Wspaniały romans, głębokie doznanie, wielkie słowa, ale to wszystko. W powietrzu wiszą wzajemne pretensje, kłótnie i żale.

Bliźnięta - Byk *
Nieodparty urok Bliźniaka niewątpliwie zafascynuje Byka. W łóżku na pewno będą wspaniała parą, ale to wszystko. Bardzo mało wspólnych płaszczyzn porozumienia. Po prostu inaczej myślą i czują.

Bliźnięta - Baran **
Związek ma szansę na przetrwanie, jeżeli oboje będą się często rozstawać. Bliźniaka nie interesuje ani walka, ani zdobywanie. Pragnie natomiast maksymalnie urozmaicić życie i mieć pełnię swobody. Na pewno nie pozwoli się podporządkować Baranowi.

 

Powrót do schematu
Dobra wróżka - dr Norman Warszawa